nedeľa, 1. júla 2012

Letné radosti

Peknú pekelnú nedeľu želám!
Vonku je naozaj teplo. To je zrejme to leto, na aké sme tak dlho čakali, nie? Takže žiadne sťažnosti, len suché konštatovanie: čokoľvek nad 30 stupňov ma neuveriteľne spomaľuje. Naplánujem si 3 posty za týždeň a dokážem dať len jeden. Tak prosím o pochopenie :) Dnes je to taká zmeska drobností, ktoré som si kúpila v poslednej dobe a v podstate nestoja za samostatnú recenziu:


Z ľava: telové mlieko po opaľovaní s trblietkami. Chcela som ho len a jedine kvôli jeho vôni. Jeho hydratačné schopnosti totiž nestoja za veľa. No a ešte tie trblietky, hm... ale vôňa je naozaj super - kvetinovo kokosová. Vskutku letná. Ďalej lak od S-he v koralovej farbe - odtieň krásny, výdrž priemerná. Pena na holenie Balea s vôňou maslových citrónových sušienok. Mňam. Očný krém od YR - žiaden zázrak, ale môže byť. Stál ma úplne smiešnu sumu - zlomok oproti MOC. No a keďže som tu pred nedávnom chválila túto novinku - hydratačný krém s archangelikou od L´Occitane a momentálne je dostupný za fajn cenu v tomto cestovnom 20 ml balení, už je môj. Na leto ideálny. Pekne rozžiari, hydratuje, ale ani v týchto pekelných teplotách sa nelesknem. A posledná malá radosť - interiérový parfum s vôňou Sweet Bergamot od Marks & Spencer. Fantastická, povzbudzujúca vôňa! Ak máte možnosť, choďte si ju vyskúšať. 
A aby ste si nemysleli, že sa dočista blogovo flákam, mám pre Vás novinky: novú kozmetickú spoluprácu (zatiaľ nepoviem s kým :) a dve giveaways. Detaily čoskoro! 

Na dnes všetko, idem sa ďalej snažiť prežiť. Pekný večer, 
Lučiak
foto: ja

6 komentárov:

 1. balea by mala začať vyrábať voňavky :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vlastne sa cudujem, ze im to stále nenapadlo :)

   Odstrániť
 2. Zvu na Sheinside Giveaway o šaty !

  OdpovedaťOdstrániť
 3. :D skvelé ulovky :)


  stromcekystastia.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ten interiérový parfém vyzerá zaujímavo, asi poň najbližšiu dobu skočím. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. práve dnes som si tú penu kúpila... milujem ich limitované edície a veselé obaly :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár! Komentáre sú moderované.
And one important message for spammers: your comments will never be published :)