utorok 31. mája 2011

Kate, as seen in TESCO :)

Čerstvá príslušníčka kráľovskej rodiny Kate Midlleton, ktorú už médiá pasovali za módnu ikonu, obľubuje mainstreamové značky, najnovšie Reiss. Na nedávne oficiálne stretnutie s americkým prezidentom a jeho manželkou si obliekla decentné béžové šaty z ich produkcie. Tlačiarenská farba na vydaniach novín a časopisov ešte nestihla vyschnúť a Schola dress za 175 libier/kus už boli beznádejne vypredané. A stále sú...TESCO nelenilo a rozhodlo sa využiť situáciu. 175 libier tiež nevytiahne z vrecka len tak každá, do štýlu Kate zamilovaná žena. Už čoskoro ale bude mať k dispozícii lacnejší variant. Toto:


Nejde o presnú kópiu, ale, citujem: "tribute to Kate’s bandage-style number, for the bargain price of just £30".  Šaty neutrálnej farby budú v obchodoch od 13.júna pod značkou F&F limited edition. 
Tak čo, ktorí sa viac páčia Vám? :)

P.S. nezabúdajte na giveaway! Už len 4 dni.

Lučiak
pics in the post: reiss.com + marieclaire.co.uk

6 komentárov:

 1. joj, chcem! veľmi sa mi páčia, také sú decentné... :) ale Limited edition je stále v KE dostupná iba v malom množstve, ak vôbec...
  a keď to prepočítam, tak je to asi 24 eur... hm, asi si počkám na sale... :P

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mne sa teda viac pacia prave tie tescove :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Inak to je úžasné, mne sa štýl Kate Middleton strašne páči. Čiže keby bolo na mne mohla by kľudne vzniknúť nejaká lacná:) značka, ktorá by kopírovala jej veci! Jej šaty sa mi síce páčia viac, tie druhé mi prídu klasické puzdrové, ale naozaj super nápad:)
  Inak musím ti úprimne napísať, že tento článok sa mi VELMI páčil, super si ho napísala, zaujímavo a teda vážne super:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. cookie dakujem za kompliment, velmi mile od teba. pa.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. mě se nejvíc líbí ty co má na sobě kate ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. páči sa mi viac originál, je vidno ako je prepracovaný a robí peknú siluetu. Tie tescové nie sú zlé ale ničím ani výnimočné

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár! Komentáre sú moderované.
And one important message for spammers: your comments will never be published :)