pondelok 28. februára 2011

Oscar 2011 alias dečkám patrí svet

Takže, nebudeme sa zaťažovať dlhými úvodmi a prejdeme rovno k veci: predvčerom sa v L.A. konalo tradičné udeľovanie cien Americkej filmovej akadémie, alias Oskarov. To je akcia, na ktorú ženy štandardne chodievajú vo veľkej večernej róbe. Samozrejme, ak nie ste attention whore typu Nicky Minaj alebo intergalaktické monštrum alias Lady Gaga.
Hviezdy, pohybujúce sa v pásme normality, chcú byť na Oskaroch krásne a zažiariť. Pozrime sa teda, ako sa im to (ne)podarilo: 

začnem stávkou na istotu - ak ste snehulienkovský typ, ako Mandy Moore a máte štíhle ženské krivky, týmto nemôžete šliapnuť vedľa. Šaty z kolekcie Monique Lhuillier sú takmer dokonalé. Takmer, pretože mne tam vadí to prestrihnutie v páse. Myslím, že by boli efektnejšie bez nich.


Halle Bery je svojimi nádhernými róbami povestná a ani tentokrát nešliapla vedľa. Šaty značky Marchesa.


Jessica Biel, ktorá o zlatej soške môže iba snívať, predviedla dokonalé telo v tejto béžovo zlatej, ktorá takmer splýva s jej opálenou pokožkou. Až tak, že tie voľné podpazušné časti šiat mi pripomínajú vyplandanú kožku.


Vyťahanú kožku určite nemá Gwyneth nepamätámsakedysomnaposledyjedla Paltrow (na fotke s Nicole Kidman.). Šaty od Calvina Kleina zvýraznili štýlové bedrové kosti, poprsie veľkosti 65A a celkovo skvelé držanie tela.


Jenifer Hudson to zasa raz všetkým ukázala. Keď sa Vám bude chcieť, skúste si vygoogliť, ako táto čokoládka vyzerala niekedy pred tromi rokmi. Aj keď róba od Versaceho sa mi trošku viac páči zozadu, než z predu (alebo ma len rušia tie dva rozplacnuté lievace vo výstrihu?), veľmi jej to pristane.


Sharon Stone prezlečená za Cruellu Devil. Tie vlasy podľa mňa urobili tak, že jej namierili turbofén do tváre, stlačili ON a odišli minúť svoj honorár niekam na Bora Bora.


Sandra Bulock. Áno, je to nádherné.Róba značky Vera Wang.Táto pani sa volá Melissa Leo a domov odchádzala so zlatou soškou. Neviem, koľko babičkinych dečiek treba na jedny takéto šaty, ale pevne dúfam, že už spotrebovala všetky, čo doma v almare našla a nikdy sa už v podobnom zločine neobjaví.


A na záver Scarlet Johansson, ktorá je okrem iných značiek aj tvárou firmy Mango. Prísť na Oscary v šatách z Manga asi nie je dosť repre, čo nevysvetlím slovenským ciciam miciam, ktoré čiernu papierovú taštičku s ich logom považujú za top doplnok svojho šatníka. Scarlet preto zvolila šaty od Dolce & Gabbana, na ktorú padlo pár ďalších babičkinych dečiek, tentokrát baklažánových. Doplnila ich cool kerkou na predlaktí. Takto nejak vyzerajú moje vlasy, keď si ich po umytí rozbalím z uteráka. Akurát, že ja mám dlhé a tmavé. Wow.


Tak, to je na dnes všetko. Teším sa nabudúce!

Dečkám zdar, 

Lučiak.

pictures in the post: google pictures

3 komentáre:

  1. :D :D :D no, ako to popísať... z niektorých Tvojich komentov doslova "šikám keksy" :D super vtipné to máš... lievance , 65A a MNG taška rules! :)
    vyhrala to pre mňa Halle a Marchesa- ich šaty vždy vykúzlia princeznú z asi každej ženy, no možno okrem Beth Ditto. :D

    http://dolcezuzka.blogspot.com/

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Uff...Tak snad tie keksy nebolia :)))

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár! Komentáre sú moderované.
And one important message for spammers: your comments will never be published :)